Make your own free website on Tripod.com
Pelajar SKTB Yang Berinternet

SEKOLAH KEBANGSAAN TENGKU BARIAH
Kuala Terengganu, Malaysia

TERKINI
BORANG DATA PELAJAR BERINTERNET
37 PELAJAR
Nama: E-mail:
Kelas:
KEMASUKAN DATA
AHLI BARU PEMBETULAN DATA

MISI BESAR
1998
CEPAT
BERKUALITI
BERKESAN


SEBILANGAN BESAR MURID SEKOLAH INI TELAH MEMPUNYAI KEMUDAHAN INTERNET DI RUMAH

"LEARNING GROWS WHEN WE GET ALONG AND SHARE THE SAME GOALS"

KELAS
MURID
E-mail
6.14 (1998)
Nurul Zahirah Ayob
.
5 (25)
Mohd Hafiz Ariffudin bin Nazeli
kbip@jbat.gov.my
4 (45)
Mohd Aizat bin Nazeli
kbip@jbat.gov.my
3 (14)
Mohd Nasaruddin bin Nazeli
kbip@jbat.gov.my
2 (14)
Wan Muhammad Firdaus bin Wan Zulkifli
shamsiah@yahoo.cpm
6 (14)
Ida Nur Khairul Nissa Hussain
3
5 (15)
Syahidatus-Syima Mohd Hairon
syima115@yahoo.com
5 (45)
Ahmad Zulfahmi bin Mohamed
.
6(24)
Nurul Jannah bt Mohd Khomsa
3
6(14)
Sharifah Sumayyah bt Engku Alwi
eamea@yahoo.com
6(14)
Aini binti Mohd Azmi
3
6(24)
Mohd Hazman bin Hassan
hbmat@tm.net.my
6(14)
Tengku Ahmad Fuad bin Tengku Abd. Halim
tfaisal@pl.jaring.my
6(34)
Syed Khairul Ikhwan
3
5(35)
Nur Syuhada
3
5(15)
Ahmad Fathi bin Abdul Rahim
arl@tm.net.my
5(15)
Amar Sobri bin Haji Ahmad Mokhtar
3
4(25)
Azraiee
3
4(35)
A.Hassan
3
5(35)
Safwan
zulkifli@tm.net.my
5(25)
Azhan
gumi@tm.net.my
4(15)
Ahmad bin Zainal Rashid
3
4(15)
Mohd Nasaruddin bin Mohd Aziz
nasaruddin1@hotmail.com
5(15)
Norzuliana
3
5(35)
Ahmad Izzuddin bin Hassan
hasanmurad@yahoo.com
4(25)
Sharifah Einadia Natrah
sharifah@tm.net.my
4(25)
Nor Nadiah binti Che Yusof
cheyusof@tm.net.my
4(25)
Fahima Nadiah binti Mohd Zaid
zaid@tm.net.my
4(25)
Nur Ain Mastura bt Alwie
3
4(55)
Wan Zulaikha Syamimi
3
4(55)
Nor Shahida bt Ngah
3
4(15)
Nur Fathiah bt Mohd Nor
macno@tm.net.my
4(25)
Nur Khalidah bt Mohd Hanafi
3
4(15)
Nur Adilla bt Ali
atirah@tm.net.my
4(15)
Aliana bt Awang Abd.Rahman
3
4(15)
Nurul Hidayah bt Ramli
3
5(15)
Tg.Sarah Munirah bt Tg.Salim
munirah98@yahoo.com
4(45)
Ahmad Aizat b Hassan
3

|| Balik Ke INDEX|| ||GURU BAHASA|| ||Who Is Cgwan?|| ||Book Writing Online||
||Cg.'s Gallery|| ||IMAGE LIBRARY|| ||Cg.'s Page|| ||Malaysia & Cg||


Sertailah Forum UPSR!